DAGRIS logotipas
Menu
Close Menu
Ratlankiai Autec

Prekiaujame stilingais ir patvariais AUTEC ratlankiais tiesiai iš gamintojų.

Ratlankiai Autec

AUTEC kompanija pradėjo veiklą 1988 metais Vokietijoje ir iki šiol Europoje yra pakankamai gerai žinoma, kaip originalių ir patvarių ratlankių gamintoja. Ratlankius kuria itin patyrę dizaineriai ir inžinieriai, naudojamos itin tvirtos medžiagos ir lydiniai, kurie daro ratlankius atsparius smūgiams ir ilgaamžius.

 

2014 metais AUTEC ratlankiai gali pasigirti dviem naujausiomis ratlankių linijomis – Type W – Wizard ir Type D – Delano. Type W ratlankiai yra geltonos, juodos ir oranžinės spalvos, matiniai, 15, 16, 17 ir 18 colių skersmens (gali būti tvirtinami 4 ir 5 varžtais). Type D yra metalo juodos spalvos, matiniai, su tam tikrais nugludinimais. Labai stilingi ir patvarūs 17, 18, ir 19 colių ratlankiai, tvirtinami 5 varžtais. Tai naujausios automobilių ratlankių mados klyksmas, puikiai suderintas su kokybe ir patvarumu. Aišku, siūlome ir klasikinius sidabro spalvos ratlankius.

 

AUTEC ratlankiai dažniausiai yra mėgstami sportinių automobilių savininkų, tačiau juos galima pritaikyti ir kitiems išskirtiniams automobiliams. Ryškios spalvos – išskirtinumo ženklas, todėl pasvarstykite, ar ryškiai geltona ar oranžinė spalva bus suderinama su Jūsų automobilio kėbulo spalvomis.

 

Norėdami įsigyti AUTEC ratlankius, susisiekite tiesiai su mūsų vadybininkais. Užsiimame ir didmenine prekyba, todėl kviečiame prisijungti naujus ir esamus prekybos partnerius prie šių kokybiškų vokiškų ratlankių prekybos ir populiarinimo Lietuvoje.

 

Įsigykite pas mus!

 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje : 

http://www.autec-wheels.de/autec_english.html

Autec ratlankiai
Octano Black
Atomic Yellow