DAGRIS logotipas
Menu
Close Menu
Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė daugelio markių automobilio diagnostika. Nustatome sunkiai randamus gedimus.

Kompiuterinė diagnostika

Norite, kad Jūsų automobilis veiktų sklandžiai ir nepatirtų jokių gedimų? Kokybiškai atliekama kompiuterinė diagnostika padės pasiekti šį tikslą. Ši procedūra padeda laiku sužinoti kiekvieno automobilio gedimus bei techninį stovį prieš pradedant remonto darbus. Pilna arba dalinė diagnostika efektyviai atliekama skirtingų tipų automobiliams, todėl ja pasinaudoti verta kiekvienam. Visiems darbams naudojama kokybiška ir profesionali įranga bei kompiuteris, kuris padeda aptikti net sunkiai randamus gedimus.

Kompiuterinės diagnostikos reikšmė

Tokia diagnostika tiksliai parodo automobilio vietą, kurioje yra problema. Tai leidžia išvengti dėl neteisingų spėjimų padarytų klaidų. Keičiant įvairias detales, dažnai susiduriama su tuo, jog tiksliai nežinoma, kas yra blogai, tačiau vis tiek bandoma tai pataisyti. Speciali kompiuterinė programa leidžia patikrinti įvairias automobilio dalis, pavyzdžiui, dyzelinį, benzininį variklį, automatinę pavarų dėžę ir kt.

Kompiuterinės diagnostikos metu speciali technika yra prijungiama prie elektroninių valdymo blokų. Tokiu būdu galima nesunkiai pastebėti, kokiu principu veikia elektroninė valdymo sistema. Vis dėlto, nereikia tikėtis, kad vieną kartą patikrinus automobilį, bus pašalinti visi esami gedimai. Diagnostika – tik pirmas, tačiau reikšmingas etapas, kurio metu nustatoma gedimo vieta, tačiau norint jį pašalinti, reikia nustatyti, kas sukėlė gedimą. Suradus gedimo vietą bei pašalinus padarinius, prireikus, diagnostikos darbai kartojami iš naujo.

Anksčiau be šios diagnostikos buvo galima išsiversti, nes transporto priemonės neturėjo daug elektronikos komponentų. Gedimai buvo gan nesunkiai nustatomi pasikliaujant savo rega ar paprastesniais būdais. Tačiau laikui bėgant bene kiekvienas automobilis įgavo elektronikos komponentus, kurių veikimas gali būti patikrintas tik su specialiomis kompiuterinėmis programomis.

Kodėl verta pasitikėti profesionalais?

Jeigu norite, kad Jūsų automobiliu būtų pasirūpinta tinkamai, patikėkite jo priežiūrą tik profesionalams. Savo srities specialistai naudoja modernią bei patikimą įrangą, kuri leidžia tiksliai nustatyti atsiradusius gedimus. Ši įranga atitinka visus gamintojo ir kliento reikalavimus, todėl gali būti naudojama skirtingiems automobiliams.

Renkantis autoservisą, kuriame planuojama atlikti kompiuterinę automobilio diagnostiką, verta atkreipti dėmesį į tai, kokią patirtį įmonė bei joje dirbantys darbuotojai turi šioje srityje. Kokybiška diagnostika gali būti atlikta tik atsakingo meistro. Savo sritį išmanantis specialistas geba pasinaudoti diagnostikos suteikiama informacija, o nepakankamai patyręs meistras gali nepastebėti menkų sutrikimų, kurie ilgainiui pridaro nemažai žalos.

Kartais kompiuterinė programa ne iškart parodo gedimą. Tokiu atveju prireikia automobilį servise palikti šiek tiek ilgiau nei buvo numatyta. Tam, kad meistras galėtų nuodugniai ištirti atsiradusią problemą bei ją pašalinti, palaukti gali tekti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Tačiau šis laukimas nepraeina veltui, nes Jūs vėl galite džiaugtis sklandžiai veikiančia transporto priemone.

Ieškote profesionalų, kurie Jūsų automobiliui suteiktų reikiamą dėmesį ir pagalbą? Pasinaudokite mūsų serviso paslaugomis ir džiaukitės patogiu važiavimu. Kompiuterinė diagnostika – patikimai, kokybiškai bei efektyviai. Šios paslaugos kaina – tik 15 Eur.


Registracija

Diagnostika