DAGRIS logotipas
Menu
Close Menu
Keiskite ratus ir laimėkite 500 eurų

Keiskite ratus ir laimėkite 500 eurų

Montuojant, saugant ar įsigyjant naujas padangas „Vilniaus Dagrio“ autoservisuose  ir internetu Jūs galite laimėti penkis šimtus eurų. Iki gruodžio 15 dienos vyksiančioje akcijoje paaiškės 3 laimėjimai po 500 eurų. Visi besikeičiantys žiemines padangas ar perkantys naujas įgyja žaidimo bilietus. 

Vilniaus Dagris rekomenduoja žiemą eksploatuoti žiemines padangas ir jas keisti joms nusidėvėjus iki 4 mm. 

Trijų laimėjimo kuponų po 500 eur laimėtojai paaiškės  lapkričio 19 d., lapkričio 29 d., gruodžio 15 d. Visi bilietai  dalyvaus visuose įvyksiančiuose 3 laimėjimų išaiškinimuose. 

Pavyzdžiui, jei montavote padangas ir pirkote padangas lapkričio 8 dieną, gausite 1 bilietą už montavimą ir 1 už padangas,  kurie pateks į visus 3 laimėjimų išaiškinimus. 

Paaiškėjus laimėjusiam bilieto numeriui, bilieto įsigijimo būdas ir laikas viešai paskelbiami dagris.lt puslapyje. Esant laimėtojo sutikimui gali būti skelbiami ir kiti laimėtojo duomenys. Laimėjimas atitenka asmeniui turinčiam bilietą, kurio numeris sutampa su laimėjimo numeriu. Jei laimėtojas su bilietu neatsiranda, laimėjimas atitenka aptarnauto automobilio savininkui, kurį aptarnaujant buvo išduotas bilietas. Laimėjimą galima panaudoti įsigyjant automobilio prekes ir gaunant serviso paslaugas. Žaidime gali dalyvauti Lietuvos piliečiai ir juridiniai asmenys, išskyrus "Vilniaus dagris" darbuotojus. Jei laimės fizinis asmuo UAB "Vilniaus Dagris" nuo laimėtos sumos sumoka gyventojų pajamų mokestį  .

 

keiskite ratus ir laimėkite