Serviso darbai

Alyvos keitimas

Alyvos keitimas. Keičiame Kroon Oil alyvą ir kitas aukštos kokybės alyvas. Nustatome aptarnavimo intervalą.

Variklio alyva yra variklio kraujas. Ji sutepa ir apsaugo Jūsų variklį, padidina jo patvarumą ir suteikia automobiliui ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Todėl alyva turėtų būti reguliariai keičiama automobilio gamintojo nurodomais intervalais. Priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų rekomenduojame keisti alyvą ir dažniau, taip išvengsite galimai nenumatytų didelių išlaidų variklio remontui. Pvz.: Jūsų automobilio gamintojo nurodyta alyvą keisti kas 20000km, bet Jūs eksploatavote automobilį žiemą, variklis dyzelinis, važiavote daug kartų trumpais atstumais po 10-20km, todėl rekomenduotumėm alyvą keisti nesulaukus gamintojo rekomenduojamo intervalo ir šiuo aukščiau nurodytu atveju reikėtų keisti po 10000-12000km.

 

Variklio alyvos keitimo procedūra:

  • Senos panaudotos alyvos išleidimas;
  • Seno filtro išsukimas ir naujo įdėjimas;
  • Variklio pripildymas reikiamu kiekiu nauja alyva;
  • Automobilio kompiuterio intervalo skaitiklio numetimas;
  • Informacinės etiketės užpildymas;
  • Panaudotos alyvos ekologiškas sutvarkymas.

 

Visą šį procesą kartu su medžiagomis siūlome už fiksuotą kainą.

 

Kainos:

 

Alyvos keitimas - 8 eur. 

 

AKCIJA

 

39 eur

Medžiagos: sintetinė alyva KROON OIL TORSYNTH 5W40, EMPEROL 5W40, SPECIAL SYNTH 5W40, aukštos kokybės alyvos filtras FRAM;

 

49 eur

Medžiagos: sintetinė alyva KROON OIL HELAR 5W30, MEGANZA 5W40, DURANZA 5W40, aukštos kokybės alyvos filtras FRAM;

 

* alyva ir filtras parenkamas pagal automobilio sprecifikaciją;

* į kainą įskaičiuota pakeitimo procedūra, filtras ir alyvos kiekis iki 5 litrų. Daugeliui šiuolaikinių variklių pakanka 5 litrų variklio alyvos.

* variklio apsaugos nuėmimas (kai to reikia keičiant alyvą) į kainą neįskaičiuotas ir priklauso nuo automobilio modelio.

* reikalingą Jūsų automobiliui alyvos kiekį ir sprecifikaciją galite rasti alyvos gamintojo www.kroon-oil.com interneto puslapyje.

 

registracija